סרטוני תדמית

מה זה סרטון תדמית?

סרטון תדמית הוא הדרך הקריאטיבית הטובה ביותר להציג את יתרונות העסק, הארגון, השירות או המוצר שלכם לקהל הלקוחות.
סרטוני תדמית מאפשרים להבליט את הארגון שלך בסביבה רבת גירויים שכזו.  סרטוני תדמית הם הדרך הטובה ביותר כיום  להצגת פרופיל בפני לקוחות פוטנציאלים. ריבוי הערוצים, עומס התכנים והגירויים האינסופיים ברשת, כמעט ואינם מאפשרים להתבלט בדרכים אחרות. במקביל המחירים של סרטי תדמית אינם מהווים מכשול גדול עבור עסקים רבים היכולים להשיג תוצאות שיווקיות טובות דרך השקעה יחסית קטנה.

וידאו תדמיתי הוא כלי שיווקי מדהים שניתן להשתמש בו כדי להסב את תשומת לבם של הלקוחות ברשת האינטרנט, בסמינרים, ערבי חברה, ותערוכות ובכל הזדמנות שיווקית בה אתם זקוקים להציג את פרופיל החברה או המוצר אותו אתם רוצים לקדם.

היתרונות של סרטוני תדמית:

  • סרטוני תדמית מסייעים להצגת תמונה המקצועית ורחבה של העסק שלך.

  • סרטון תדמית בעל אוריינטציה שיווקית מגדיל את סיכויי זיהוי המותג שלך.

  • סרטון שיווקי מאפשר את משיכת תשומת הלב של הלקוחות שלך בצורה מהירה יותר.

  • סרטון תדמית עבור וידאו שיווקי מעניק ראיה מעמיקה על העסק שלך ופועל בצורה משכנעת יותר.

  • סרטון תדמית משלים ומוסיף אמינות לשאר הקמפיינים השיווקיים שלך.

  • סרטוני תדמית מציגים את חוזק המוצר והעסק והכישורים המבדלים שלו מהמתחרים.

  • סרטון תדמית יסייע לך להרחיב בסיס הלקוחות, להגדיל את המכירות וכמובן את הרווחים.

סרט התדמית שלנו (-:

סרטוני תדמית ברשתות החברתיות:

הצצה חטופה ברשת ה-Facbook ה-Twitter או ה- Instagram, מספרת את הסיפור כולו: חברות רבות מקדמות את עצמם באמצעות
סרטי תדמית, והתכנים שהן מעלות בצורות שונות שוטפות את הרשתות החברתיות בתוכן וידאו שמטרתו היא אחת: קידום מכירות.
בשנת 2014 קיבלו החליטו ב-Facbook להפוך את את הווידאו המוטמע באתר שלהם לחלק החשוב והמרכזי בפלטפורמה שעד אז נשלט ביד רמה על ידי רשת Youtube. נכון לשנת 2017 רשומים כ-2.01 מליארד משתמשים ב-Facbook שלכל אחד מהם יש בממוצע כ-155 חברים. כל תכני הווידאו המועלים לפלטפורמה הזו מנוגנים באופן אוטומטי כך שכל מי שגולש בעמוד נחשף לתכני וידאו אם ירצה ואם לא. חברות רבות מיהרו לנצל את החשיפה האדירה הזו והחלו להעלות סרטונים בעלי מסרים פרסומיים. התחרות הרבה בין בעלי המסרים החלה להעלות את רף הציפיות של הגולשים, סרטונים ארוכים, צפויים מראש, חסרי ריגוש, משעממים, עם ויזואליות דלה, לרוב אינם מצליחים לעבור את רף הציפיות של הגולשים והם זוכים לחשיפה מועטה, בעוד שסרטים קריאטיביים, הפונים לרגש ובעלי פאנצ' מפתיע, זוכים לחשיפה גדולה ואף לשיתוף מהיר בין גולשים רבים – דבר שהוביל למושג חדש בתחום הפקת סרטוני התדמית: סרטונים ויראלים.

מה זה סרטון ויראלי?

סרטון ויראלי הוא סרטון שהפך לפופולרי מאוד ברשת בתקופה יחסית קצרה כתוצאה מתהליך טבעי של שיתופו ברשת על ידי גולשים רבים. הסיבה לשיתוף הסרט היא הרעיון העומד מאחוריו, תסריט מתחכם, או תופעה נדירה שגולשים רבים רוצים לחלוק עם חבריהם. סרטונים ויראלים יכולים בתוך זמן קצר יחסית למאות אלפי ואף מליוני צפיות ברשת.
סרט תדמית ויראלי הוא סרט שכוון בעת יצירתו להיות כזה.  התסריט שלו נכתב באופן שרבים מבין הצופים בו ישמחו לשתף אותו הלאה ולהעביר את המסר שלו על אף העובדה שמאחוריו עומדות כוונות רווח של יוצריו.

דוגמא לסרטון ויראלי שהפקנו לפני מספר שנים: מאבק שניהלו רוכבי הדו גלגלי בהחלטה של האוצר לייקר את ביטוח החובה בעשרות אחוזים. הסרט זכה לעשרות אפלי צפיות ושיתופים רבים וסייע רבות לרוכבים במאבקם.

העלאת סרטון תדמית או פרסומת לאחת מהרשתות החברתיות חייבת להיעשות במקצועיות רבה. הדפדוף המהיר של הגולש בפיד שלו מאפשר לו להיחשף בדקות בודדות למאות סרטונים ופוסטים מסוגים שונים. חלקם חברתיים לחלוטין, רבים מהם שיווקיים ופרסומיים. מה שמשאיר למפרסם בערך 3 שניות למשוך את תשומת ליבו של הגולש.
עבודה עם חברה שחיה ונושמת את נושא הפקת הסרטים כמו 'מוביט הפקות' חיוני מאוד. רק חברה מנוסה שיודעת כיצד לשבות את עינו של הגולש במעט הזמן שהוא מקצה לה, תוכל להבטיח בולטות וחשיפה למסרים של לקוחותיה, השקעת משאבים רבים בידי מי שאינו מקצוען בתחום, עלולה במרבית המקרים להוביל לאכזבה.

האם אני צריך סרט תדמית?

זו שאלה שרבים שואלים מבלי לדעת שבזמן שהם מתלבטים הם מאבדים לקוחות. למה להפיק סרט תדמית? כי אנשים פשוט אוהבים סרטים. זהו פשוט, קצר ולעניין. סרט הוא תמציתי, ויזואלי, קצבי ומאפשר להעביר מסרים החודרים אל התודעה באופן פשוט וקל.  נסו לדמיין גולש שנכנס לאתר עמוס בטקסטים ארוכים, ומתאר כמה נפלא המוצר או השירות שלכם. הטקסטים אמנם ארוכים ואינסופיים, אך הם עמוסים במידע שיווקי חשוב אודותכם. אולם מה קורה לאותם גולשים כאשר הם מתחילים לקרוא את הטקסטים באתר שלכם? האם הם נשארים? הם זוכרים אתכם?  האם משהו מבין כל המסרים אודות מוצר או השירות הייחודי שלכם נקלט?

הרשו לנו לבשר לכם שאחרי קריאת טקסטים במשך דקה או שתיים,  יעזוב הגולש את האתר שלכם חסר עניין, עייף ומשועמם, ואתם איבדתם לקוח פוטנציאלי. לנצח.  

עכשיו בואו נניח שבמקום הטקסט המשעמם אתם מעלים סרטון תדמית באורך של דקה או שתיים, המספר את אותם דברים חשובים, אבל בפורמט קצר קצבי, וברור, שגורם להנאה ואפילו לחיוך. האם ידעתם שהמוח האנושי יכול לעבד מידע המועבר אליו בווידאו פי 60 אלף פעמים יותר מהר מאשר טקסט? כך שאתם יכולים לתת ללקוחות שלהם הרבה יותר מידע חיוני עליכם בזמן קצר. לא מאמינים? בואו נעשה ניסוי קטן: המשיכו לקרוא את המאמר הזה עד סופו. ולאחר מכן צפו בסרטון וידאו הבא. מדובר בסרטון אליו הכנסנו את אותם מסרים הכתובים כאן ובהמשך למטה. עכשיו נסו לענות על שאלה מאוד חשובה: לאיזה פורמט התחברתם יותר? מה הרגיש לכם נוח יותר? מה היה לכם ברור יותר? קל יותר להבנה?

הרשו לנו לנחש. מרבית הגולשים יעדיפו את סרט התדמית, (אפילו שהוא דובר אנגלית).
סרטוני תדמית מסייעים לגולשים להישאר צמודים למסרים שלכם, לזכור אותם, ובסופו של דבר להפוך ללקוחות משלמים. 
אנחנו יכולים לספר לכם המון דברים על פעילות המדיה המתקדמת שלנו במוביט הפקות, על הסרטונים היצירתיים שלנו, על סרטוני האנימציה, על סרטי התדמית על הפקת פרסומות, על הצוות המנצח בכל פעם מחדש את הבנאליות והשעמום ויוצא מחוץ לקופסה עבור כל לקוח בכל פעם מחדש, אבל חשוב לנו לספר על הכישרון המיוחד שלנו: הפעלת כוח משיכה חזק ואפקטיבי למשיכת לקוחות אל העסק שלכם. וזהו כלל בסיסי לכל ארגון: קודם כל תמשוך את הלקוחות אליך, ואחר כך תהפוך אותם ללקוחות משלמים.

סרט תדמית מקצועי הוא הכלי הטוב ביותר לביצוע שני הצעדים הללו, ואנחנו במוביט הפקות יודעים להפיק סרטים, ואנחנו עושים זאת באהבה רבה.  האם ידעתם ששיתוף סרטונים גדול בכ-40% יותר מאשר שיתוף טקסטים? זה אומר שהגולשים שלכם יפיצו את המסרים שלכם ברשתות החברתיות, דבר שימשוך יותר אנשים לבקר באתר שלכם. זו גם הדרך שלכם להגדיל תנועה אליו וישפיע על המיקום האורגני שלו בתוצאות החיפוש של גוגל. חשוב לזכור בעזרת סרט תדמית, כוח המשיכה של העסק שלכם גדל.
איך הופכים את כוח המשיכה של הסרטונים ללקוחות? מחקרים מראים שלווידאו יש 70% יותר כוח בהמרת צופים ללקוחות משלמים. למה? כי המחפשים יכולים לראות ואף להרגיש את מה שאתם עושים או מייצרים, הם מקבלים יותר מידע מפורט, ומקבלים החלטות בקלטות רבה יותר.
אנשים פשוט אוהבים סרטים, את זה כבר אמרנו קודם,  אנחנו במוביט יודעים להפיק אותם בהצלחה כבר למעלה מ-15 שנה.
צרו קשר כעת ונשמח מאוד להפיק גם עבורכם סרט תדמית מנצח.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

תמונות מיום צילום