סרטון תדמית לעסק

נסו להיזכר: מתי לאחרונה נתקלתם באתר אינטרנטי שלא היה בו סרטון תדמית לעסק? האם הייתם לאחרונה באירוע חברה או בכנס מקצועי שלא נפתח בסרט תדמית? האם קיים מוצר שחיפשתם סרטון אודותיו ולא מצאתם? לא מצליחים להיזכר? זו בדיוק הנקודה.

התחרות הגדולה בין העסקים בעיקר ברשת, הובילה רבים מהם לרכז מאמצים ולייצר בולטות מול המתחרים. שפע הגירויים ברשת, ריבוי התכנים וחוסר בזמן לחיפושים ארוכים, אינם מאפשרים ללקוחות שלכם להתמקד באתרים טקסטואליים בעלי מסרים שיווקיים ארוכים. סרטי תדמית לעסקים הפכו בשנים האחרונות לכלי שיווק האפקטיבי ביותר. חברות מסחריות ללא סרטון תדמית לעסק יתקשו להיכנס לזיכרון הקולקטיבי של לקוחותיהם. רבים מהם ידלגו הלאה למוצר שדרך הצגתו תגרה את חושיהם באופן המהיר והברור ביותר.

היכולת לצפות בסרטוני תדמית לעסקים באיכות גבוהה בטלפונים החכמים, שיתופם המהיר לעתים הווירטואלי מאחד לשני, הפצתם ברשתות החברתיות וברשת המדיה באינטרנט הפכו את הפקת סרטי תדמית לעסקים למצרך חשוב לכל עסק או ארגון השואף לקדם את עצמו מול מתחריו.

סרטי תדמית לעסקים של "מוביט הפקות" מכוונים בראש ובראשונה ליצירת בולטות שיווקית בסביבה סוערת ורבת גירויים, 15 שנות ניסיון, עבודה עם אנשי צוות מהשורה הראשונה, ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר הפכו את חברת "מוביט הפקות" למקצוענים בתחום.

הידעת?

מחקרים הוכיחו כי גולשים באתר האינטרנט מגיבים באופן חיובי ופי 2.5 יותר טוב לסרט מאשר לטקסט.

 

 

אנו מחלקים את הפקות סרטי התדמית שלנו ל-4 סוגים עיקריים:

סרט קידום מכירות שיווקי:

סרטי תדמית לחברות ועסקים המציג מוצר או שירות מסוים של העסק או הארגון והמטרה שלו היא יצירה או הגברת מכירות. הסרטון יתמקד בתועלות השיווקיות של המוצר או השירות ויציג אותם כך שיהיה אטרקטיבי ביותר לרכישה עבור הלקוחות הפוטנציאלים שלכם.
סרטונים לקידום מכירות או בשמם הנוסף סרטונים שיווקיים הם כלי נהדר לקידום מכירות, הסרטונים יוצרים בידול, מחזקים מסרים ומגדילים מכירות.

 

סרט לגיוס הון:

הפקת סרטי תדמית לעסקים עבור גיוס הון נועדו לאיסוף כספים על מנת להקים מיזם חדש, גיוס לחברת סטרטאפ, איסוף כספים למטרות חברתיות או תרומות למוסדות וארגונים. בסרטים אלו אנו מציגים את התועלת העתידית  מהמוצר או השירות של הארגון המפרסם ולאחר מכן אנו מציגים את הדרך שבה ניתן להצטרף למימון. במידה ומדובר במוצר עתידי ללא דגם או אבטיפוס מוכן, ניתן לייצר מידול של המוצר במחשב ולהציגו לציבור הלקוחות או התומכים.

סרטון תדמית לעסק עבור מוצר:

סרטי תדמית לחברות עבור מוצר קיים יכולה ללבוש כמה צורות וכאן אתם צריכים לשאול את עצמכם לפני הכל מספר שאלות מכוונות: מיהו קהל היעד של הסרטון? האם מדובר בציבור רוכשים שאמורים לקבל מידע או הוראות הפעלה מצולמות? האם מדובר בצרכים שיווקיים פרסומיים? האם מדובר במוצר שעדיין בשלב התכנון ואנו רוצים לחשוף אותו לראשונה ללקוחות שלנו? סרטון תדמית לעסק עבור המוצר ויציג אותו ללקוחות הפוטנציאלים שלכם, יסביר את יתרונותיו על פני המתחרים ויבליט אותו מעליהם.

סרט הדרכה:

מדובר בסרטון תדמית לעסק אינפורמטיבי אודות מוצר או שירות של החברה אשר רוצה להציגם באופן שיקל על הלקוחות שלה בהתמצאות או בשימוש במצור או בשירות. סרטוני הדרכה יכולים להיות פנים ארגוניים או בשימוש ללקוחות קצה או לציבור הרחב. השימוש בסרטוני הדרכה מקל על השימוש במוצר או השרות, תורם לתחושת שביעות הרצון של הלקוחות ומפחית עומס ממרכזי שירות הלקוחות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

תמונות מיום צילום