עריכת סרטונים מקצועית

עריכת סרטונים מקצועית לשיווק מוצר או העסק שלכם מתבצעת כיום רובה ככולה באופן ממוחשב ומקצועי. בעבר הרחוק יותר חומר הגלם העיקרי היו פילם שעבר פיתוח ועריכת הסרט הייתה מתבצעת על ידי גזירתו והדבקתו באופן פיזי, הרי שכיום התהליך פשוט יותר עם עריכת סרטי וידאו ומאפשר ​לבצע את הכל בעזרת תוכנה לעריכת סרטים. חומרי הגלם מצולמים כיום באופן דיגיטלי ונשמרים על גבי כרטיסי זיכרון, את הכרטיסים מעתיקים למחשב העריכה, בו ניתן לצפות לחתוך, להוסיף ושנות את חומרי הגלם עד לקבלת התוצאה המושלמת.

דוגמה לעריכת סרטון מקצועית עבור כושר ניהולי

מה כוללת עריכת וידאו מקצועית?


סרטי תדמית

עריכת סרטון תדמית קצר ושיווק אישי או עסקי המציג ומשווק בצורה מקצועית ביותר בעזרת עורך סרטונים מקצועי המעביר מסר שיווקי של העסק שמעניק לבעליו שיווק בצורה הטובה ביותר אותו ניתן לפרסם בכל רשתות המדיה השונות.

מצגות

עריכת מצגות ברמה גבוהה עם עיצוב ומסרים המשולבים בצורה הטובה ביותר עם שילוב של וידאו ותמונה לצד אפקטים מיוחדים.


ערכית סרטים קולנועית וסדרות טלוויזיה

עורך סרטים וסדרות טלוויזיה מקצועי הוא האדם הופך חומר גלם המצולם לסרט עם התחלה אמצע וסוף עם סדר, מבנה, קצב ומשמעות. משום כך, עורכי סרטים מקצועיים נדרשים להיות לא רק בעלי ידע ומיומנות טכנית גבוהה, אלא גם לשלוט בתחום הרעיוני של התחום אותו הוא עורך. בסופו של תהליך עריכת ה-Off Line עובר כל סרט לעריכת On Line. בשלב זה נוספים אפקטים, מבצעים שינויי צבעים, מוסיפים כותרות ועוד.


מערכונים

ערכית מערכונים ברמה גבוהה עם רעיון מקורי של התחלה אמצע וסוף המשלבים את ידו המקצועית של עורך הסרטים למערכון מושלם!

כדי לספק עריכת וידאו טובה ושיווקית חשוב להקפיד על תיקוני צבע (Color Grading), הסרת רעשים מפס הקול, ייצוב התמונה מרעידות של המצלמה וחיתוך נכון עם חיבור בין קטעי וידאו שונים המציגים התחלה אמצע וסוף.

עורך וידאו

עריכת הסרטונים מקצועית אנו מפיקים בעזרת עורך הווידאו. מדובר באיש צוות המיומן אף בצילום ובעריכת סאונד. עורך הווידאו מקצועי הוא אחת מהחוליות המרכזיות בתהליך. עורך וידאו קובע אילו צילומים מחומרי הגלם יכנסו בסופו של דבר אל הסרט, מרבית עבודתו היא תהליך של ברירת חומרים וצירופם לטיים ליין שהוא מבנה השוטים על ציר זמן. לעתים עליו לעבור במשך שעות ארוכות על חומרי גלם רבים שצולמו כדי להגיע בסופו של דבר אל שוט אחד מושלם המעביר את המסר בצורה הטובה ביותר. את החומרים הנבחרים הוא מחבר בנוסף למוזיקה מתאימה הנבחרת לרוב על ידו, ובצירוף גרפיקה וכותרות המשלימים את מבנה סרט התדמית כולו. 

עריכת וידאו שיווקי הנה תהליך אומנותי לכל דבר. שני עורכים שונים שיערכו את אותו חומר גלם יספקו לרוב תוצאות שונות מאוד.

בחירת עורך וידאו המתאים לסוג הסרטון המתבקש היא אחת ההחלטות החשבות שעלינו כחברת ההפקה לקחת לפני היציאה לתהליך ההפקה.

עורך וידאו טוב נדרש להפעיל מחשבה רבה בעת תהליך העריכה. הוא חייב להיות בעל כשרון לזיהוי הדברים החשובים בסיפור, ולדעת כיצד לחתוך אותם בנקודות הנכונות ולשלבם באופן מדויק בסרט.

עריכת וידאו מקצועית מעניקה עיצוב סרטונים איכותיים למגוון רחב של אפשרות החל מ- טיים ליין של סרט תדמית על מערכת העריכה שלנו מסוג Avid media composer.

 

צפייה בדוגמאות עריכת וידאו לחץ כאן

שלבים בעבודת העורך בזמן עריכת סרטונים מקצועית:

בשלב הראשון מעביר העורך או עוזר העריכה את כל חומרי הגלם שצולמו לכונני המדיה של מחשב העריכה. כל החומרים המצולמים יקרים לנו מפז ולכן בשלב הזה אנו משכפלים אותם לכוננים נוספים לצורכי גיבוי. בשלב הבא החומרים עוברים תהליך של קידוד כלומר מבצעים בהם המרת רזולוציה לכזו המתאימה לעריכה ראשונית על המחשב. הקידוד מהווה אך הוא סוג של גיבוי. בשלב הבא עובר העורך על כל חומרי הגלם שעברו קידוד ומתרשם מאיכותם לראשונה. הוא עובד מול התסריט ומתחיל לסמן חומרי גלם או טייקים שנראים לו טובים לשימוש בסרט.
השלב בתהליך הנקרא בשפה המקצועית Off line סוג של בנית שלד ראשוני של סרט התדמית שיווקי. 

התוצאה של התהליך הזה היא מה שמכונה בשפתנו ראף קאט (Rough cut) סוג של עריכה ראשונית לא מלוטשת של הסרט. הבנייה מתבצעת על ציר זמן- טיים ליין – (Time line) בו מקובצים קטעי הווידאו על ציר זמן לינארי בסרט, עורך הווידאו מוסיף ומוריד קטעי וידאו וגרפיקה בהתאם לתסריט שנבנה בשלב הקודם וכן את קבצי הסאונד (קריינות ומוזיקה) המסייעים לבניית קצב הסרט והעברת המסרים. במערכות עריכה ממוחשבות אין חשיבות למיקום השוטים השונים על ציר הזמן. הכל ניתן לשינוי ובניית הסרט הופכת לדינמית וקלה לשינויים ותיקונים. כותרות גרפיות בסיסיות נשתלות בגוף הסרט לצורכי רפרנס ולאחר מכן יועברו למערכות מתקדמות יותר על מנת להציגן בצורה מקצועית וטובה יותר.
בסופו של שלב זה מקבל הלקוח אפשרות לצפייה ראשונית של הסרט שלו לצורך קבלת משוב והערות.

 

העורך עובד בסינרגיה מלאה עם המחלקה הגרפית שלנו שיוצרת את האלמנטים הגרפיים לצורך שילובם בסרט ועם עורכי הסאונד שמוסיפים אפקטים ופסי קול שונים ומבצעים בסוף התהליך מיקס לכל הערוצים ביחד.

בניית כותרות שם מרואיין במערכת האפטר אפקטס

אחרי קבלת אישורי הלקוח או וביצוע התיקונים הנדרשים מועבר הסרט לעריכה סופית. שהו שלב בהפקה המכונה On line.  העורך מבצע תהליך של פיין קאט (Fine cut) בו הוא עובר על החומרים ששולבו בעריכת סרטון תדמית שיווקי, בודק את כניסתם ויציאתם מהרצף הכללי, מעדן את החיבור שלהם עם השוטים הבאים אחריהם ומשנה את הבחירות שלו לחומרים בהתאם. בהמשך ייכנסו עבודות גרפיות מתקדמות על מערכות גרפיקה תומכות כמו אפטר אפקטס  (Adobe after effects) יבוצעו תיקוני צבע מתקדמים, ועריכת מיקס לסאונד ולקריינות על מנת שישתלבו באופן הרמוני בסרט.

גם בסוף שלב זה הלקוח מקבל אפשרות לביצוע תיקונים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

תמונות מיום צילום