הקלל את המסר

השימוש באנימציה לצורך העברת מסרים הוא אחד הכלים הנפוצים בהם אנחנו משתמשים במוביט הפקות במיוחד כאשר הלקוח מבקש לתאר תהליך מסובך אודות המוצר או השירות אותו הוא רוצה להציג. אנימציה מקלילה את המסר העובר ללקוח. סרטוני האנימציה לרוב הם סרטונים הומוריסטיים והומור כידוע מוכר. יתרון נוסף בהפקת אנימציה הוא ההפקה הפשוטה יחסית. לצורך ההפקה אין צורך לצאת לצילומים מורכבים בלוקיישנים רחוקים, כל ההפקה מתבצעת באמצעות מחשב ובחירת הלוקיישנים היא כיד הדמיון החופשית. קל מאוד לצייר את גיבור הסרט כאסטרונאוט המהלך על הירח או כחתול שאוכל מפח זבל ברחוב. סרטוני אנימציה נשארים רלוונטים ועדכניים למשך שנים רבות.

איך מפיקים סרט אנימציה?

תהליך הפקת הסרטונים הוא פשוט, קודם כל אנחנו כותבים את התסריט שהוא למעשה לב ליבו של התהליך כולו. התסריט מחולק לשני חלקים מרכזיים: מה אנחנו רואים לצד מה אנחנו שומעים. התסריט מתאר את מה שקורה בסרט בכל רגע נתון ולאחר אישור הלקוח אנחנו עוברים לשלב הבא: ציור הסטורי בורד.

מה זה סטורי בורד?

סטורי בורד הוא הפיכת התסריט הכתוב לציורי דמויות הסרט והסביבה בה הם פועלים. ציור הסטורי בורד מתבצע על ידי אנימטור או מעצב דמויות. כאשר הסטורי בורד מוכן אנו מעבירים אותו לאישור הלקוח וכשזה מגיע אנו עוברים לשלב הבא: הנפשה. הנפשה או אנימציה

בתהליך ההנפשה לוקח ההאנימטור את הדמויות המצויירות ומפיח בהם חיים. הוא מזיז אותם במרחב, מזיז את גופם וגורם להם לדבר אחד עם השני בהתאם לפס הקול של הסרט. את הדמויות השונות בסרט מדובבים שחקנים. מרבית הסרטים מסופרים על ידי קריין שמציג את הסיפור המרכזי.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

תמונות מיום צילום

dolly dana

FERRARY ISRAEL - 70TH ANNIVERSARY RALLY

gpro

green

image001

kia picanto press driving event

LAND ROVEV DISCOVERY 5 PRESS LAUNCHING EVENT

LAND ROVEV DISCOVERY 5 PRESS LAUNCHING EVENT

NISSAN GT-R RIDE MESADA 2017

tri-150408-088

tri-150408-127