עד לפני זמן לא רב צילום סרטי תדמית מהאוויר היה אפשרי רק לחברות ולתאגידים מבוססים.

כדי להפיק צילומי אוויר שכאלה היה צריך לשכור מסוק מיוחד מחברת תעופה, להשיג אישורי טיסה ולנסות ולצלם את היעד המבוקש. כל זה הסתכם בהוצאות כספיות רבות שהכבידו על כיסם של  עסקים בינוניים או קטנים שנמנעו מהפקת צילומים שכאלה משיקולי תקציב.

מהפכת רבי הלהב או כפי שהם מוכרים לכולם בשם רחפנים שינתה את עולם צילום סרטי התדמית מן הקצה אל הקצה. מחירם הנמוך יחסית של הכלים לצד איכות צילום יוצאת דופן הפכו את הכלי הזה לפופלארי מאוד בקרב מפיקים. כיום אנו במוביט הפקות משתמשים לצרכי הפקת הסרטים שלנו ברחפן של חברת DJI הנחשבת כיום למובילה בתחום הרחפנים בעולם.

מדובר ברחפן בעל 4 להבים המסוגל לטוס בגובה של עד 500 מטרים ולמרחק של עד 2 ק"מ ללא בעיה. הרחפן מסוגל לעקוב עצמאית אחרי אובייקטים נעים, ולחזור "הביתה" אם הוא "מרגיש" שהסוללה המניעה אותו חלשה או שהוא מאבד קשר עם השלט הרחוק שלו. הרחפן נשלט על ידי אפליצקיה המוצגת על גבי מסך הסמארטפון של המפעיל בו הוא מסוגל לשלוט על נתוני הטיסה, הקלטת הצילומים ושינוי מאפיינים בטיסה.

הרחפן משדר כל העת שידור חי באיכות HD מהמצלמה שבו, וניתן להעביר את השידור החי בפייסבוק או ביוטיוב. הצילום דרך הרחפן מאפשר להשיג תוצאות איכותיות ביותר הן מבחינת פורמט השידור המאפשר לנו היום לצלם באיכות  מדהימה של 4k בוידאו או באיכות RAW בסטילס, והן מבחינת יציבות התמונה המתאפשרת באמצעות מייצב מיוחד (גימבל) המותקן על הרחפן ופועל בשלושה צירים שונים על מנת למנוע תזוזות מיותרות של המצלמה.

רחפן של DJI מסוג אינספייר 1 צילום: יצרן

נשמח לסייע לכם בכל שאלה הקשורה לצילום הפעילות העסקית שלכם באמצעות רחפן.

צילום פרויקט בניית חוות רוח לייצור אנרגיה עבור חברת אנרג'יקס הישראלית בפולין.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

תמונות מיום צילום

dolly dana

FERRARY ISRAEL - 70TH ANNIVERSARY RALLY

gpro

green

image001

kia picanto press driving event

LAND ROVEV DISCOVERY 5 PRESS LAUNCHING EVENT

LAND ROVEV DISCOVERY 5 PRESS LAUNCHING EVENT

NISSAN GT-R RIDE MESADA 2017

tri-150408-088

tri-150408-127