מי אנחנו

קצת על MovieT

מוביט הפקות היא חברה ותיקה להפקת סרטי תדמית, סרטי אנימציה, סרטון תדמית לעסק, פרסומות, צילומי אוויר, הדמיות תלת, הפקת סרטי הדרכה, סרטוני מוצר צילומי אולפן ועוד.  כיום אנו מסוגלים להעניק באופן קריאטיבי כל פתרונות המדיה לכל חברה, בהתאם לתקציב ולצרכים השונים שלה.

מוביט קיימת כ-15 שנה ובראשה עומד רותם גרוזוביק המשמש גם כמנהל הקריאטיבי שלה. את החברה הקים לאחר שנים של עבודה עיתונאית בתכניות טלוויזיה מובילות בערוצים המסחריים, בבימוי פרומואים, בבימוי התוכנית כלבוטק, סרטים דוקומנטרים ובבימוי כתבות מגזין בחדשות ערוץ 2. העבודה בסביבה המקצועית בארץ, ההכרות העמוקה עם טובי הצלמים, אנשי התוכן, הבמאים והמפיקים הם שהובילו את רותם להקמת חברת מוביט הפקות סרטי תדמית כחברה עצמאית, חזקה עם הטובים מאנשי המקצוע בארץ.

איך הוקמה מוביט?

מוביט הוקמה מתוך צורך של חברות ועסקים רבים להציג ולקדם את עצמם ברשת המדיה המתפתחת, ובחיפושם אחרי מקצוענים שיוכלו לספק עבורם את הפתרונות הטובים ביותר עבור הפקת סרטי תדמית לעסק ובכלל. בחברת מוביט תמצאו את הצוות הקריאטיבי המוביל בתחומו בארץ בהפקות סרטי תדמית, פרסומות לצד הפקת סרטוני אנימציה והדמיות תלת מימד. בחברת MovieT איננו חוסכים במשאבים ומשקיעים מאמצים רבים על מנת לאתר ולגייס עובדים מצטיינים ומובילים בתעשייה לעבודה איתנו. בנוסף אנו משקיעים מאמצים רבים במעקב ולמידת המגמות החמות בשוק ההפקות בארץ ובעולם, משתתפים בכנסים בנושא ועוקבים אחר המתרחש ברשת המדיה, אינטרנט ורשתות חברתיות. במוביט מאמינים במקצועיות מחד, אך גם ביחסי אנוש מהצד השני.  קשר טוב עם הלקוחות הוא אחד מהיסודות החשובים ביותר שלנו. אנו מאמינים במתן שירות מצוין, לא פחות מזה, פתוחים לרעיונות ומשובים, ולעבודה משותפת. לא מדובר רק בססמאות: רוב רובם של הלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים וממשיכים לעבוד עמנו לאורך שנים רבות. הם כמובן ממליצים עלינו בחום לקולוגות שלהם. מבחינתנו זוהי הבעת האמון הטובה ביותר שעסק להפקת סרטי תדמית או כל עסק בכלל- יכול לקבל.

סרט תדמית – תהליך העבודה שלנו

תהליך העבודה איתנו פשוט וקל: תחילתו בהצגת שאלות, חשוב לנו בתחקיר ראשוני להבין מהם הצרכים שלכם? מהו השוק בו אתם פועלים? מי הם המתחרים שלכם? ומהי מטרת הפקת סרטון תדמית לחברות אותו אתם רוצים להפיק. תהליך למידה זה חשוב מאוד על מנת שנוכל להתאים עבורכם את אחד מהפתרונות הקריאטיבים שלנו, לאחר מכן אנו מתחילים לבנות את התסריט והקונספט לסרט שלכם. הקונספט הוא הרעיון המרכזי של הסרט לעסק שלכם אליו אנו מוסיפים את המסגרת הקריאטיבית והיצירתיות הנכונה. שילוב של אולפן אנימציה, צילומי סטילס, פס קול מוסיקלי, קריינות איכותי והמקצועיות שלנו עם שנים של ניסיון לימדו אותנו לבצע את ההתאמות הנכונות בין לקוח בשילוב צרכים קריאטיביים ותקציב. אין מדובר בתהליך של מה בכך: רק חברה מנוסה שמאחוריה שנות ניסיון רבות בהפקה של סרט תדמית וקילומטרז' לא מבוטל של ניסיון בהפקות סרטים שיווקיים מסוגים שונים למאות רבות של חברות, יכולה לצלוח את השלב הזה בהצלחה רבה.

MovieT ממשיכים לגדול ולהתפתח ביחד עם הלקוחות שלנו ועורכים משוב מסודר אחרי כל הפקה שאנו עושים כדי להמשיך ולהשתפר. המשך התהליך והשלבים הבאים בהפקת סרטי תדמית לעסקים שלכם הם ההפקה ועריכות הוידאו. אם מדובר בהפקת חוץ ובימי צילום, ואם מדובר בהפקת פוסט אצלנו בסטודיו אנו נבצע את התהליך באופן היעיל והמקצועי ביותר שניתן.  כל זאת מתנהל בשיתוף פעולה מלא אתכם הלקוחות שלנו. אנו שמחים לקבל משובים רעיונות הערות והארות אודות התהליך, ניסיוננו מלמד שרק כך ניתן לקבל את התוצאות הטובות ביותר עבורכם.

להפיק סרטי תדמית עם MovieT

העסק שלכם יוכל להיות גדול ומצליח יש להשקיע בפרסום שלו וליצור לו תדמית טובה. על מנת להציג את העסק כמו שצריך יחד עם המסר שרוצים להעביר ללקוחות הפוטנציאלים שיקבלו את המידע הדרוש שיוכל לעניין אותם בסרטון תדמית של העסק. סרטון תדמיתי לעסק אותו תוכלו לשווק במגוון רשתות חברתיות שונות בעזרת וידאו שדרכו ניתן להעביר רגש וליצור תחושת קרבה בצורה הקרובה ביותר למציאות ובכך לגרום ללקוחות להתעניין במוצר ובעסק שלכם. אין זה משנה מה בחרתם להפיק איתנו: סרטוני תדמית לעסקים, סרטון אנימציה, סרטון שיווקי, הדמיית תלת, צילומים באולפן, סרט פרסומת, סרטון הדרכה, סרטי מוצר לחברות תעשייתיות וחברות הייטק או כל דבר אחר. מוביט הפקות תיצור לכם סרט בולט ויצירתי עם סרטון תדמית מקצועי, יחד עם שירות מקצועי והטוב ביותר מתחילתו ועד סופו. משלב הרעיון הכללי של סרט תדמית, דרך הביצוע ועד לקבלת הסרטון המוגמר תוך כדי שותפות מלאה בתהליך ושביעות רצון מלאה מהתוצאה.

על כך אנו בחברת MovieT מתחייבים!

השאירו פרטים ונחזור אליכם

תמונות מיום צילום