קצת על MovieT

מוביט הפקות היא חברה ותיקה להפקת סרטי תדמית, סרטי אנימציה, סרטון תדמית לעסק, פרסומות, צילומי אוויר, הדמיות תלת, הפקת סרטי הדרכה, סרטוני מוצר צילומי אולפן ועוד.  כיום אנו מסוגלים להעניק באופן קריאטיבי כל פתרונות המדיה לכל חברה, בהתאם לתקציב ולצרכים השונים שלה.

מוביט קיימת כ-15 שנה ובראשה עומד רותם גרוזוביק המשמש גם כמנהל הקריאטיבי שלה. את החברה הקים לאחר שנים של עבודה עיתונאית בתכניות טלוויזיה מובילות בערוצים המסחריים, בבימוי פרומואים, בבימוי התוכנית כלבוטק, סרטים דוקומנטרים ובבימוי כתבות מגזין בחדשות ערוץ 2. העבודה בסביבה המקצועית בארץ, ההכרות העמוקה עם טובי הצלמים, אנשי התוכן, הבמאים והמפיקים הם שהובילו את רותם להקמת חברת מוביט הפקות סרטי תדמית כחברה עצמאית, חזקה עם הטובים מאנשי המקצוע בארץ.

איך הוקמה מוביט?

מוביט הוקמה מתוך צורך של חברות ועסקים רבים להציג ולקדם את עצמם ברשת המדיה המתפתחת, ובחיפושם אחרי מקצוענים שיוכלו לספק עבורם את הפתרונות הטובים ביותר עבור הפקת סרטי תדמית לעסק ובכלל. בחברת מוביט תמצאו את הצוות הקריאטיבי המוביל בתחומו בארץ בהפקות סרטי תדמית, פרסומות לצד הפקת סרטוני אנימציה והדמיות תלת מימד. בחברת MovieT איננו חוסכים במשאבים ומשקיעים מאמצים רבים על מנת לאתר ולגייס עובדים מצטיינים ומובילים בתעשייה לעבודה איתנו. בנוסף אנו משקיעים מאמצים רבים במעקב ולמידת המגמות החמות בשוק ההפקות בארץ ובעולם, משתתפים בכנסים בנושא ועוקבים אחר המתרחש ברשת המדיה, אינטרנט ורשתות חברתיות. במוביט מאמינים במקצועיות מחד, אך גם ביחסי אנוש מהצד השני.  קשר טוב עם הלקוחות הוא אחד מהיסודות החשובים ביותר שלנו. אנו מאמינים במתן שירות מצוין, לא פחות מזה, פתוחים לרעיונות ומשובים, ולעבודה משותפת. לא מדובר רק בססמאות: רוב רובם של הלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים וממשיכים לעבוד עמנו לאורך שנים רבות. הם כמובן ממליצים עלינו בחום לקולוגות שלהם. מבחינתנו זוהי הבעת האמון הטובה ביותר שעסק להפקת סרטי תדמית או כל עסק בכלל- יכול לקבל.

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם